AvalehtKogu kirjapostKirjakastike kurdab

Kirjad-kirjakesed

Kirjakastike kurdab — 9 kirjakest

  1. Oi heldeke! Ärge nüüd nende kirjadega liiale kah minge: mina pean üksi kandma nii kirjakasti kui selle sisu. Ja niiviisi päevast päeva:(

  2. Sisu?! Mul kõht õõnes nagu vaese mehe kelder. Ja mis ma siis niiväga ikka kaalun – olen ju papist.

  3. Ka mina, muuseas, ootan juba pikemat aega kirju! Iga õige kirja olemus on paber. Tema kõige sügavam sisu ongi paber. Oh kui sulnis, kui miski mu põhja kolksatab! – Muidugi juhul, kui mind vahepeal ka tühjendamas on käidud.

  4. Andestage, ent kuidas saab miski, mis paberist, vastu pappi kolksatusega langeda? Kui ma oleksin plekist, siis vast saaks kiri kolksuga mu kõhupõhja langeda. Millal see segadus ometi lõpeb?

  5. Heal lapsel öeldakse olevat mitu nime, küllap jätkub kirju teie mõlemi jaoks. Tuleb lihtsalt varuda pisut kannatust!:)

  6. Hm, mida küll kirjutada? Kas ka sellised kirjad teevad rõõmu, kus midagi ei öelda? Mis siis õigupoolest teeb rõõmu – kas kiri kui selline või selle sisuks olevad suured ja väikesed tähed?

Minu vastuskiri

Näha jääb üksnes nimi (või hüüdnimi). E-posti lehistu ei avalda. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

2 − 1 =

Midripai tänu!

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>